Teknoloji

Counter-Strike 2’yi tahttan indiren Palworld yeniden yükseltildi!

Palworld ile ilgili yeni bir gelişme yaşanmaması için arada bir süre bulunmuyor. Pocketpair’in geliştirdiği aksiyon-rol yapma oyunu başarısını tüm hızıyla sürdürürken, dün üzücü bir gelişme daha yaşandı. Eş zamanlı oyuncu sayısında Counter-Strike 2’yi geçti Palworld yeniden arttı . Peki güncel fiyat nedir?


İlginizi Çekebilir:  PlayStation Oyunları Yeni Artış Dalgasıyla Hayal Kırıklığına Uğratmaya Devam Ediyor


Pocketpair tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, 19 Ocak 2024 Cuma günü satışa sunuldu. Kısa sürede bir Palworld fırtınasına kapıldık. İlk sekiz saatte 1 milyon satış barajını aşan aksiyon rol yapma oyunu, piyasaya sürülmesinin ardından beşinci günde de 7 milyon satış barajını geçti.

Öte yandan eş zamanlı oyuncu sayısında da büyük başarı devam ediyor. Öyle ki kısa sürede 1 milyon eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak Elden Ring, GTA 5, Hogwarts Legacy ve Starfield gibi birçok AAA oyununu geride bıraktı. Şu anda tüm zamanların kapsamındadır ‘En çok oynanan’Ve ‘Oyunlar Hakkında En Çok Konuşulanlar’Listelerde 1.864.421 sayı ile Counter-Strike 2’yi geçerek 3.257.248 sayı ile ilk sırada yer alan PUBG: BattleGrounds’un gerisinde kaldı.

Palworld Yine Arttı: Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Steam mağazasında ‘Tüm Zamanların En İyi 10 Çığır Açan Oyunu’ Sıralamada ikinci sıraya yükselen Palworld, Microsoft mağazasında ikinci kez fiyatlarını artırdı. Bildiğiniz gibi dün 85 TL olan fiyat etiketi 292,50 TL oldu. Bundan kısa bir süre sonra fiyat etiketi artık 900TL seviyeye yükseldi. Ancak Steam tarafından herhangi bir fiyat güncellemesi bulunmuyor. Yani %10 indirimle hala 13,49 USD ama 32 saat sonra yani yarın saat 21:00’de 14,99 USD olacağını da hatırlatalım.

Palworld Hakkında

Pokemon markasından ilham alan oyunda güçlü bir ortamda hayatta kalmanız gerekiyor. Yiyeceğin kıt olduğu ve kaçak avcıların ortalıkta dolaştığı tehlikeli bir ortamda bir şekilde hayatta kalmalıyız. Bu nedenle dikkatli olmalı ve gerektiğinde zor kararlar vermeliyiz.

İşte bu noktada hayvan dostlarımız devreye giriyor. Onları yetiştirmenin yanı sıra, onları keşfetmek, yapılar inşa etmek, çiftçilik yapmak ve üretmek, birlikte zindanları keşfetmek, yetiştirmek ve hatta diğer oyunculara karşı kullanmak için binek olarak kullanabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu