Yaşam

Emel Yıldırım şehit babasını anlatırken duygulu anlar yaşadı: Acısı çok büyük

1993 Türkiye 2.Hosie ve oyuncu Emel Yıldırım, 360 TV ekranlarında yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Aile hayatından bahseden Yıldırım, 6 yaşındayken babasının şehit olduğunu anlatırken duygusal anlar yaşadı.

“Babam 42 yaşında şehit oldu”

Aile hayatından bahseden Emel Yıldırım, “Askerim. Babam ben 6 yaşındayken vuruldu, şehit oldu. 3 ağabeyim var, evin tek ve en küçük kızı benim. Babam. öldüğünde 42 yaşındaydı.Ben bu konuları pek konuşmam.Yarışmaya 18 yaşında girdim.Ağabeylerim beni sınırlamadı.” dedi.

“ŞEHİTLİK GÜZEL BİR SAHNE AMA ACI BÜYÜK”

Ünlü isim Kalaycıoğlu’nun “Babanızla anılarınızı biriktirdiniz mi?” Soru üzerine sözlerine şöyle devam etti: “6 yaşıma kadar babamla çok net yaşadım. sabah kalktığımda karakola giderim asker beni konuta getirirdi o kadar babama aşıktım yattığımda ona hep baba derdim .Şehitlik çok güzel bir mertebe ama acısı bende büyüktü.Keşke babam yaşasaydı.Söz konusu Babalar ve Babalar Günü olunca içimde sular akıyor.İnşallah öbür dünyada babama kavuşuruz. ağabeylerimi babamın yerine koyduğum dönemler oldu”Bu bir travmaydı çünkü o yaşta babamın tabutunu gördüm ve cenazelere katılamıyorum. Şehit denilince kalbimin hızla çarpması da ayrı bir travma. Babam yüzünden ülkemizde bir şehit şehit olduğunda paylaşamam.”

haber-bozdogan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu