Ekonomi

FTI Consulting, küresel varlığını artırmak için Compass Lexecon’daki liderliğini yeniden belirledi

WASHINGTON – FTI Consulting, Inc. (NYSE:FCN), Compass Lexecon iştirakinde, özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgelerinde küresel varlığını güçlendirmek için stratejik bir hamleye işaret eden önemli liderlik değişiklikleri yaptığını duyurdu.

Lorenzo Coppi, Neil Dryden ve Kirsten Edwards-Warren, Compass Lexecon’un EMEA uygulamasının Eş Başkanları olarak atandılar. Üçlü, müşteri taahhütlerini sürdürürken yeni pazar girişleri, genişletilmiş hizmetler ve yetenek geliştirme yoluyla EMEA bölgesinde büyümeyi desteklemekten sorumlu olacak.

Mark Israel, Compass Lexecon’un başkanlığına terfi etti. Aynı zamanda Kuzey Amerika Antitröst Uygulama Lideri olarak mevcut görevine de devam edecek. İsrail’in odak noktası Compass Lexecon’un küresel platformunu ve tekliflerini geliştirmek olacak.

Eski Yönetim Kurulu Lideri ve Başkan Daniel Fischel, Yönetim Kurulu Lideri olarak görevine devam edecek ve şirkete stratejik gözetim sağlayacak. Daha önce Compass Lexecon EMEA Lideri olan Jorge Padilla, artık EMEA segment Lideri olarak görev yapacak ve müşteri katılımı, yetenek kazanımı ve stratejik yönlendirme konularına odaklanacak.

FTI Danışmanlık Lideri ve CEO’su Steven H. Gunby, ekibin müşterilere hizmet etme ve firma içinde profesyonel büyümeyi destekleme konusundaki geçmiş performansına atıfta bulunarak atamalarla ilgili heyecanını dile getirdi.

Compass Lexecon, çok çeşitli yasal, düzenleyici ve politika sorunlarıyla ilgilenen hukuk firmalarına, şirketlere ve devlet kurumlarına uzman ekonomik ve finansal analiz sağlamasıyla tanınır.

Liderlik değişiklikleri, FTI Consulting’in müşteri hizmetlerine ve organizasyonel büyümeye yönelik süregelen bağlılığının bir modülüdür. 31 ülkede 8.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren şirket, 2022 mali yılı için 3,03 milyar dolar gelir bildirdi.

Bu stratejik liderlik yeniden düzenlemesi FTI Consulting’in basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu