Ekonomi

Kayseri Kocasinan gayrimenkul satıyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, mavi ile yeşilin iç içe olduğu Kuşçu’nun Kayserililere bir kıyı kenti imkanı sunduğunu belirterek, Kocasinan’a yatırım yapan herkesin yararlanacağını söyledi.

Kuşçu’yu bir cazibe merkezi haline getirdiklerini vurgulayan Önder Çolakbayrakdar, yapılan yatırımlarla Kocasinan’ın her geçen gün değer kazandığını söyledi. Önder Çolakbayrakdar, projelerle ilçede yaşayanların refah düzeyini yükseltmeye ve yaşam kalitesini yükseltmeye çalıştıklarına işaret ederek; “İhalelerden elde edeceğimiz gelir Kocasinanlıların yaşam kalitesinin yükselmesine vesile olacak. Hem Kocasinan sakinlerine hem de gayrimenkulü alan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kayserililerin eşsiz manzaraya sahip olduğu Kuşçu Mahallesi’nde 16 villa, Gömeç Mahallesi’nde 8 villa olmak üzere toplam 24 taşınmazın satışı gerçekleştirilecek. Taşınmazlar 25 Temmuz Salı günü saat 14.00’te satışa çıkarılacak. Katılmak isteyenler; İhalelere ilişkin şartname ve eklerin Emlak Müdürlüğü’nden, detaylı bilginin ise 0(352) 222 70 00 numaralı telefondan alınabileceği kaydedildi.

Yanıtlaİlet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu