Teknoloji

Netflix’in Mike Tyson – Jake Paul dövüşü için yeni tarih belli oldu

Netflix’in Mike Tyson ve Jake Paul arasında Temmuz ayında gerçekleşmesini planladığı tarihi dövüş, 15 Kasım Cuma gününe ertelendi. Geçtiğimiz hafta, Tyson’ın bir uçuş sırasında ülserinin şiddetlenmesi ve belirlenen tarihten önce antrenman yapamamasının ardından etkinliğin erteleneceği duyurulmuştu.

Tyson yaptığı açıklamada “Dövüşü ertelemek zorunda kalmış olsak da kısa süre içinde antrenmanlarıma devam edeceğim. Yeni bir tarihimiz var ve ne zaman dövüşürsek dövüşelim sonuç aynı olacak. Jake Paul nakavt olacak.” dedi. Teksas’taki AT&T Stadyumunda yapılacak olan dövüş, Tyson’ın 2005’ten bu yana yapacağı ilk resmi maç olacak.

Yeniden planlanan dövüşün öncesinde, süper hafif sıklet dünya şampiyonu Katie Taylor ile tüy sıklet şampiyonu Amanda Serrano arasında bir boks maçı daha yapılacak.

Bu yaklaşan etkinliğin yanı sıra, Netflix’in Noel’de yayınlayacağı NFL maçları ve gelecek yıl yayınlamaya başlayacağı WWE’nin Monday Night Raw programı da dahil olmak üzere başka canlı içerik planları da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu