Ekonomi

P&G Türkiye’de Bayrak Değişikliği

P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Kumaş, Konut, Bebek ve Kadın Bakımı Ticari Operasyonlar Lider Yardımcısı Uzman Tepeköylü, atama ile Suudi Arabistan’da Satış Lider Yardımcısı görevini üstlendi ve bayrağı P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü Bedel’e devretti. Kurtaslanoğlu.

 

Üç yıldır P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Konut, Bebek ve Kadın Bakımı Ticari Operasyonlar Lider Yardımcısı olarak görev yapan Ehil Tepeköylü, Suudi Arabistan Satış Lider Yardımcısı olarak atandı. 2016 yılından bu yana P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü olarak görev yapan Paha Kurtaslanoğlu, bayrağı Tepeköylü’den devraldı.

Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Tepeköylü, kariyerine 2002 yılında P&G Türkiye’de Satış Müdürü olarak başlamıştır. 2008 yılının prestiji, Gillette & Braun Pazar Stratejisi ile 2007 yılı sonuna kadar satış departmanında çeşitli görevlerde bulunmuştur. ve Planlama Müdürü, Konut Bakım Kategorileri Pazar Stratejisi ve Planlama Müdürü, Ulusal Zincirler Personel Müdürü, Ulusal Zincirler Kıdemli Müdürü, P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Ticari Operasyon, Kumaş ve Konut Bakım Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Profesyonel hayatına 2020 yılından itibaren P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Kumaş ve Konut Bakım Ticari Operasyonlar Grup Başkan Yardımcısı olarak devam eden Uzman Tepeköylü, yapılan atama ile Suudi Arabistan Satış Lider Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Değer Kurtaslanoğlu, P&G Türkiye’deki kariyerine 2000 yılında Müşteri Müdürü olarak başlamış, daha sonra Bölge Müdürü olarak devam etmiştir. P&G Türkiye Kadın Bakımı Ticari Pazarlama Müdürü P&G Bebek Bakımı (Prima) ve Bayan Bakımı (Orkid, Gizli) Ticari Pazarlama Küme Müdürü, P&G Türkiye Ulusal Zincirler Grup Müdürü, P&G Türkiye Ulusal Zincir ve Doğrudan Nakliye Müşterileri Kıdemli Müdürü, P&G Türkiye / Kuzey Kıbrıs Distribütörü Kıdemli Operasyon Müdürü ve Cash & Carry Müşterileri dahil olmak üzere çeşitli görevlerde bulundu. Azerbaycan’da yaklaşık yedi yıl P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü olarak görev yapan Kurtaslanoğlu, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Konut, Bebek ve Kadın Bakımı Ticari Operasyonlar Lider Yardımcısı olarak P&G’deki görevine devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

koycegizhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu