Oyunlar

PlayStation Live Service Oyunlarının Türleri Farklı Olacak

geliştiriliyor PlayStation canlı hizmet oyunlarıhakkında konuşmak PlayStation Studios lideri Herman Hulst , her biri fazla zaman alan oyunların olmayacağının işaretini verdi. Yani her oyunu bir Destiny veya Fortnite yapmaya çalışmıyorlardı.

Bildiğiniz üzere Sony Interactive Entertainment bu nesil ile birlikte canlı servis oyunlarını gündemine aldı. Bu kapsamda stüdyo alımları bile yaptı. Şu anda geliştirilmekte olan on oyun var ve bunlardan ikisini biliyoruz: Bizden geriye kalanlarVe Ufuk.

PlayStation Live Service Oyunları Farklı Kitlelere Hitap Edecek

Bugün Oyun Endüstrisi sitesinde PlayStation Studios lideri Herman Hulst ile yapılan bir röportajda söylenenlere göre, bahsi geçen canlı servis oyunları farklı türlerde olacak ve farklı kitlelere hitap edecek.

“Tek tip, hatta tek iş modeliyse, genel olarak ‘canlı hizmet’ten bahsettiğimiz bir risk var. PlayStation Studios, farklı türleri, farklı çıkış sürelerini hedefleyen ve farklı ölçeklerde ‘canlı hizmetler’ olarak anılacak oyunlar yapıyor.”

Hulst, PlayStation hayranlarının sevdiği dünyaları ve hikayeleri yaratma konusunda yeterli performansa sahip olduğundan emin olduğunu da ekliyor.

Hulst, söyleşinin devamında PlayStation’a katılan stüdyoların her birinin kendi çizgisine sahip olduğuna dikkat çekerek, PlayStation Studios ailesinin bir parçası olarak oluşturulan küresel ağın yanı sıra teknoloji ve hizmet ekiplerine erişim hakkı sunduğuna dikkat çekti. diğer stüdyolar kapsamında.

haber-korgan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu