Haber

Samsunspor’un genç futbolcusu Bedirhan Çetin, Çağlar Söyüncü’yü örnek alıyor.

Süper Lig ekiplerinden Samsunspor’un genç futbolcusu Bedirhan Çetin, yeni dönem hazırlıklarını Bolu’da sürdürerek, Atletico Madrid’e transfer olan Çağlar Söyüncü’yü örnek aldığını ve yıldız futbolcuyu teknik direktör Hüseyin Eroğlu’nun yetiştirdiğini belirtti. dedi.

Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, kamp faaliyetlerini Bolu’nun Gerede ilçesinde sürdürüyor. Kırmızı beyazlı ekip, teknik direktör Hüseyin Eroğlu yönetiminde sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenmanla yeni sezona hazırlanıyor. Antrenmana otel sahasında ısınma çalışmaları ile başlayan kırmızı beyazlı ekip, ardından istasyon ve topla çalıştı.

İlk etap çalışmalarının ardından Bolu kampına zorlu bir giriş yaptıklarını ifade eden Samsunspor’un genç oyuncusu Bedirhan Çetin, “Samsun’da başlayan çalışmalarımız Erzurum’da devam etti, ardından buraya da zorlu bir giriş yaptık. Büyükler Ligi’nde adı en yerinde şekilde anılır.Burada gerçekten çok güzel bir uyum var abi kardeş şeklinde.Hüseyin Hoca ile çalışmamız bizim için büyük şans.Üçüncüyü örnek alıyorum.Öğretmenimiz de Çağlar Soyuncu yetiştirdi. Onun izinden gitmek istiyorum. Hocamın dediğini yaparak ülkemi Avrupa’da onun gibi temsil etmek istiyorum.”

– Bölünmüşhaberesenler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu