Haber

Seferihisar’ın yolları yenileniyor

Seferihisar Belediyesi, ilgili kurumlarla işbirliği içinde ilçe genelinde birçok sokakta başlattığı yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, altyapısı tamamen yenilenen Turabiye Mahallesi’nde yol yapım çalışmalarına başladı. Bu kapsamda mahallede yürütülen çalışmalarla bölgede doğalgaz sınırı çizildi, İZSU grupları tarafından içme suyu limiti belirlendi, Türk Telekom grupları tarafından telefon ve internet altyapıları yenilendi. Alt yapısı yenilenmeye devam eden caddelerde vakit kaybetmeden üst yapı çalışmalarına başlayan Seferihisar Belediyesi, yol yapım ve onarım çalışmalarına hız verdi. Kayalar Mahallesi’nde yol onarım çalışmalarının yanı sıra sokaklara kaldırım taşları döşenmeye başlandı.

Bölge halkının üretimi için dile getirdiği yol çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağının sözünü veren Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Vatandaşlarımızın üst yapı çalışmalarını tamamlayacağız. çok kısa bir süre içinde uzun zamandır bekliyorum. Cadde ve caddelerimiz sağlıklı altyapısı ve modern görünümü ile Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Seferihisar’a yakışır bir görünüme kavuşacak.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu