Haber

Tokat Belediye Plevnespor Teknik Direktör Semih Tokatlı ile Yola Devam Ediyor

Futbolda ise Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olarak TFF 3. Lig’e yükselen Tokat Belediye Plevnespor’un Teknik Direktörü Semih Tokatlı, önümüzdeki sezon görevlerine devam edecek.

Tokat Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’den TFF 3. Lig’e yükselen Tokat Belediye Plevnespor futbol takımı, teknik direktör Semih Tokatlı ile yoluna devam etme kararı aldı. yeni sezon.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun da katıldığı imza töreniyle Tokatlı ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Eroğlu, “Semih hocamızla 2005’te şampiyonluk yaşadık. Sonra başka takıma gitti, hikayesi yarım kaldı. Süper Lig’den Alanyaspor’dan bizim takıma geldi. Başarımızın önemli aktörlerinden biri oldu. şampiyonluklar kazanarak profesyonel lige yükselen futbol takımımızda. Devam etme kararı aldık. Kendisine ve takımına güveniyoruz. Taraftarımızın da kendisine güvendiğini biliyoruz. Yeni sezonda başarılar dilerim.” sözünü kullandı.

Tokatlı ise geçen yıl çok uyumlu ve başarılı bir dönem geçirdiklerini ve 3. Lig’e çıktıklarını hatırlatarak, “Bu başarıda tüm Tokatlıların emeği var. Şehrimiz daha üst ligleri hak ediyor. Umuyorum ki istediğimiz sonuçları alırız. Bu yıl oynadığımız başarılı futbolun üzerine koyarak taraftarlarımızı yeniden mutlu etmek istiyoruz. açıklama yaptı.

haber-hacibektas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu