Yaşam

Yepyeni Dedektif Dramı “64” ve Daha Fazlası Eylül’de BBC First’te

Gizem ve aksiyon dolu yapımlar eylül ayında BBC First ekranlarına geliyor. Kayıp kızlarını arayan anne ve babaların yaşadıkları mücadeleyi anlatan polisiye dizisi “64” ile sürükleyici olay örgüsüne sahip suç draması “Sister Boniface Mysteries” izleyiciyi heyecanlı dünyalara götürecek.

Heyecan verici ve birbirine zıt dört bölümlük dedektif dizisi 64, İngiltere’nin Glasgow şehrinde geçiyor. Yolsuzluğun, ihanetin ve hakikat arayışının konu edildiği dizi, izleyenleri ekranlara kilitleyecek bir hikayeyi de beraberinde getiriyor. Genç kızı kaybolan Glasgow Polis Departmanı dedektifi Chris O’Neill ve eski bir polis olan eşi Michelle, kızlarını bulmak için profesyonel hünerlerini kullanıyor. Michelle, yanıtlanmamış sorularına yanıt aramak için Londra’ya giderken, daha önce kaçtığı yeraltı suç dünyasına tehlikeli bir şekilde yaklaşır. Bu sırada Chris, başka bir genç kızın kaçırıldığına dair bir ipucu elde eder. Aksiyon dolu dizi “64” 8 Eylül Cuma günü saat 21:00’de BBC First’te.

Aksiyon BBC First’te hız kesmeden devam ediyor

İzleyicileri gerçek hayatta kaçınmayı tercih edecekleri dünyalara götüren sürükleyici olay örgüleriyle hata dizilerinin popülaritesi artıyor. Bu diziler, izleyicileri sürükleyici olay örgüsüyle büyülüyor ve onları koltuklarının kenarında bırakan heyecan verici anlatılara kaptırıyor. Empati kurarak son dersini veren Kabahat dizileri, izleyicisine olağanüstü bir izleme keyfi sunuyor. Eylül ayında BBC First, seyirciyi yeni ve sürükleyici hikayelerle buluşturuyor. Gizemi bol olan polisiye dizisi Sister Boniface Mysteries 2. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Gizemleri çözen rahibenin anlatıldığı dizide olaylar saymakla bitmiyor. Evli çiftin tatil şovunun kanlı geçmişinden duyduğu şaşkınlıktan baskıcı bir yöneticinin öldürülmesine kadar her türlü suçla boğuşan rahibe, izleyiciye modülleri bir araya getirmesi gereken bir bilmece sunuyor. “The Sister Boniface Mysteries” 16 Eylül Cumartesi saat 21:00’de BBC First ekranlarında seyirciyle buluşacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

koprukoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu