Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki: ‘AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacak’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili olarak, “AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacaktır” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Talas ilçesinde bir okulda 1326 numaralı sandıkta oy kullandı. Daha sonra gazetecilere açıklama yapan Özhaseki, bugünün değerli bir gün olduğunu belirterek, “Tüm milletimize ve tüm dünya insanlarına hayırlı olmasını diliyorum. Kimseyi ikinci kez yorma.Biz hep böyle düşünüp uğraştık ama olmadı.Bizim geleneğimizde bir güzel söz vardır.Yaşananlarda hayır vardır.Biz yeniden ikinci seçime “diyerek hazırlandık. Ne olduysa başımıza geldi”. Elimizden geldiğince doğruları ve bildiklerimizi anlatmaya çalıştık. daha ahlaki.”

“AK Parti’nin yeni zaferiyle tüm Türkiye kazanacaktır”

Özhaseki, “Rehavete kapılmadan seçim sonuçlarını en iyi şekilde almak için çaba sarf ettik. İnşallah bu akşam sonuçlar ortaya çıkar. Sonuç olarak Cumhurbaşkanımız yeniden Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacak. Yeni zaferle birlikte Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacak.” AK Parti’nin, bütün Türkiye kazanacağını, kimse dışarıda bırakılmayacak, “Kimse kendini kötü hissetmeyecek. Ne kadar siyasi davranırlarsa davransınlar, ne kadar bize düşmanlık içinde hareket ederlerse etsinler, onların yaşadığı bu ülkenin coğrafyası galip gelecektir. Bizim için değerli olan bu. Sorunlarımız ne ise çözmeye çalışacağız” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu