Yaşam

Aslında konuşabilseydi anlatacak çok şeyi olurdu.

Kısmetse Olur ırkıyla tanıdığımız Serdar’ın ana dilimiz Türkçe ile ilgili bazı sorunları olduğunu hepimiz biliyoruz. ÖSYM gibi sözler söyleyerek anlamlı bir cümle kurmamızı bekleyen Serdar, geçen gün açtığı TikTok yayınında sözcükleri dans ettirerek hüzünlü bir şekilde sosyal medyanın diline düştü!

Damat Serdar’ımız yeni bir döneme giren Kimsetse Olur Aşkın Gücü programının favorilerinden oldu. Öyle ki daha ilk günden gelin adayları tarafından ‘popüler damat adayı’ seçilmişti.

Boyu ve duruşuyla gelin adaylarımızın başını döndüren Serdar, popülaritesini Şeyda’yı yemeğe çıkarmak için kullandı.

Ama görünüş bir yere kadar tatmin eder… Değerli olan karşındakinin ismini doğru olarak bilmektir… Mesela Şeydanur bu seçimde başarılı olamamış ve yolda çıktığı Serdar’ın kendisini aldattığını öğrenmiştir. Haftalardır tanışan, adını Şeymanur olarak bilen…

Burada da bir yıkım yaşadık.

Şeydanur ise inatlaşıp Serdar’a ‘Sedat’ deyince ne oldu? İkili geri dönüşü olmayan bir yola girdi ve ayrılık gerçekleşti.

“Dili sürçmüş” desek de anladık ki Serdar gerçekten konuşamıyor… Konuşmaya çalışıyor, konuşamıyor. “Dur, şimdi konuşacağım” diyor ve daha da kötüleşiyor.

Geçtiğimiz günlerde TikTok üzerinden canlı yayın yapan Serdar, pek çok ortak noktası olduğu Çağrı’yı ​​taklit edeceğini söyledi. Çağrı’nın konuşurken kekelemesi ve mantıklı cümleler kuramamasıyla dalga geçecekti…

Konuşamamak ve Şeyda’yı tanımak ikilinin ortak noktasıydı…

Ancak bu bahiste en az Dave kadar başarılı olduğu için bunun bir taklit olduğunu bir süre anlayamadık.

Sosyal medya kullanıcıları bu başarılı taklit çalışmasını yorumsuz bırakmadı.

?

?

?

?

?

?

?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu