Yaşam

Bir Peri Masalı 8. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Bir Peri Masalı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un en sevilen dizilerinden Bir Peri Masalı, dün akşam sekizinci bölümüyle ekranlara geldi. Medyapım imzası taşıyan dizinin başrolünde Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal gibi isimler yer alıyor. Bir Peri Masalı’nın son kısmında yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Bir Peri Masalı son kısım tek modül full izleme ekranı…

Taro Buyruk Tekin ve Alina Boz’un başrollerinde yer aldığı Bir Peri Masalı, dün akşam FOX ekranlarında 8. bölümüyle ekranlara geldi.

Bir Peri Masalı son bölümde; yaşanan büyük iş skandalı Köksal ailesinin derinden sarsılmasına sebep olur.

Halkın mağdur olmasının üstüne Zafer’in tutuklanması istenirken, Onur dahil tüm aile babalarını kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışır.

Zeynep, Onur ve tüm Köksal ailesine içinde bulundukları güç vakitte dayanak olmak ister ancak bunun için bir bedel ödemesi gerekmektedir.

Zeynep, Onur’un zor durumu aşabilmesi adına hiç güvenmediği biri ile anlaşma sağlamak zorunda kalır.

Bir Peri Masalı Önceki Bölümde Neler Yaşandı?

Hakkındaki tüm gerçekler ortaya çıkan Zeynep, her şeyi kabullenmek zorunda kalır. Beyaz bayrak sallayarak yenilgiyi kabul eden Zeynep, Onur ve Zafer’in ortasındaki savaştan bihaberdir. Ortadan çekilmek isteyen ve vazgeçmeye karar veren Zeynep’in etrafındakiler buna müsaade etmeyecektir.

Bir Peri Masalı 8. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

BİR PERİ MASALI SON KISIM TEK KESİM FULL İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu