Haber

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı’dan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye destek

Kayserispor Lideri Ali Çamlı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Mehmet Büyükekşi’ye destek verdi. Çamlı, Büyükekşi için “Bana zaman zaman ceza verseler de federasyonla bir sorunumuz olmadı” dedi.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi başkanlığında Türk futbolunun daha da ileriye gideceğini söyledi. TFF Başkanı Büyükekşi’yi Kayserispor kulübünde ağırlayan Kayserispor Lideri Ali Çamlı, “Sayın Büyükekşi kardeşimiz Federasyon başkanlığının ötesinde. Bunu görüyoruz. Onun yaptıklarının ve yapacaklarının altına biz imza atacağız. inanılmaz bir şekilde Türk futbolunun geleceğine hizmet etmeye çalışıyor. Önümüzdeki ay yapılacak seçimlerde yine öyle olur inşallah. Başkan olacak” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi ve TFF ile herhangi bir sıkıntılarının olmadığını söyleyen Lider Ali Çamlı, “Türk futbolunun ve Anadolu kulüplerinin kaçınılmaz gerçeği ekonomik sıkıntılardır. Bunları aşmak için TFF’nin de çalışmaları var. Sayın Büyükekşi analiz ediyor, çalışıyor. Gece gündüz gerçekten çok büyük fedakarlık yapıyor. Zaman zaman kulübümüzün federasyon başkanı ve yönetimi ile beni cezalandırsalar da bir sorun yok.” – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu