Teknoloji

Zelda: Tears of the Kingdom Rekor Sürede Tamamlandı [Video]

Nintendo sahipleri yalnızca Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları Odaklandılar. Resmi olarak cuma günü yayınlanan oyun uzun süredir merakla bekleniyor ve ilk bölümde oyunculardan biri oluyor. tam not aldı . Ayrıca Tears of Kingdom ilk günlerinde kırılmıştı. kayıtları ileda gündemde.

Sevilen The Legend of Zelda serisinin en yeni oyunuyla ilgili gelen haber, oyunun sadece bir buçuk saat kısa sürede tamamlanabileceğini kanıtladı. En azından şimdilik. Bu rekor önümüzdeki günlerde tekrar tekrar kırılabilir. Bu noktada bir hatırlatmada bulunmakta fayda var; The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın selefi, Breath of the Wild, 23 dakika 51 saniyetamamlanmıştı.

YouTube’da da Paylaşıldı!

Zelda Efsanesi: Yalnızca Krallığın Gözyaşları 94 dakika 33 saniye jimnastikçi86, o anları kendi YouTube kanalında paylaştı. Unutmamanız gereken bir şey var: Oyunu bitirmek, bölümler hakkında bol bol spoiler yemenize neden olabilir.

Oyun Ödülleri etkinliklerinde ” En Çok Beklenen Oyun Ödülü“The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom aksiyon-macera türünde bir oyundur. Fantastik bir dünyada geçen oyunda size verilen görevleri yerine getirmeli ve oyunun sonunda devasa yaratığı yenmelisiniz. jimnastikçi86sadece 94 dakikada tamamlamayı başardı.

İşte The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın rekor sürede tamamlandığı oyun:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom hakkında her şeyi anlattığımız detaylı içeriğimiz için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu